Czy wirtualne kasyna są bezpieczne ?
Bezpieczeństwo w kasynach online i anonimowość w Internecie podczas gry to sprawy priorytetowe!

Za współczynnik testowania wiarygodności danego kasyna, można przyjąć zastosowane w danym kasynie oprogramowanie. Do największych przedsiębiorstw dostarczających oprogramowania kasynom internetowym zaliczają się: Boss Media, Cryptologic, czy Microgaming. Firmy te notowane są na giełdach papierów wartościowych, dlatego też zapewniają one pełne bezpieczeństwo, w które inwestują duże pieniądze, a wszystko po to by nie popsuć na rynku posiadanej reputacji.

Przez moją stronę zostały wyróżnione wyłącznie te kasyna, które dostarczają solidne bezpieczeństwo, czyli te które ciężko pracują na to by osiągnąć zaufanie graczy.

Najwięcej kasyn stosuje 128-bit’owego sposobu kodowania, dzięki czemu masz pewność, że informacje przekazywane w kasynie, nie dotrą do osób postronnych. Wykorzystując takie kodowanie przypuszcza się, informacje mogą trafić do osób trzecich jak 1 do 340.282.366.920.939.000.000.000.000.000.000.000.000, świadczy to o niesamowicie wysokim bezpieczeństwie gry, z jakim nawet nie można się spotkać w tradycyjnym kasynie.

Bonusy hazardowe