Legalna Ruletka Amerykańska online w Internecie

Legalna Ruletka Amerykańska online w Internecie od jakiegoś czasu gości i w Polsce.
Tak zwana ruletka amerykańska, to nic innego jak unowocześniona wersja tradycyjnej, europejskiej ruletki. Koło ruletki ze starego kontynentu, amerykanie przerobili na swój sposób: dodali pole z podwójnym zerem: 00.

Zwiększyło to przewagę kasyna, które w ruletce USA wynosi 5,2 %. Oznacza to, ze na każde 100 EUR, które obstawisz, 5,2 EUR zgarnia kasyno. Pozostałe zasady, są takie same jak w ruletce europejskiej. Gracze obstawiają zakłady do momentu, aż krupier powie ,,no more bets´´. Następnie puszcza w ruch koło i kulkę, która toczy się po wirującej tarczy z numerami.

Zadaniem gracza jest wytypowanie, na jakim numerze zatrzyma się kula. Wysokości zakładów obstawiamy na polach stołu ruletki. Stawka rośnie wraz ze spadkiem prawdopodobieństwa wygranej, czyli im mniej liczb obstawisz, tym trudniej wygrać; za to pula rośnie. Najbezpieczniejszym zakładem, gdzie prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:1 jest obstawienie na czerwone/czarne lub parzyste/nieparzyste.

Oczywiście możesz też zaryzykować i wytypować tylko jeden numer (1:36), lub dwa, trzy, cztery, a nawet pięć pierwszych numerów na kole: 0, 00, 1,2,3. Innym wariantem zakładu jest tak zwana kolumna, gdzie prawdopodobieństwo trafienia wynosi 2:1, lub dozen bet (tuziny).

Ponadto specyficzną cyfrą na stole rulety jest zero, którego wytypowanie, liczy się różnie w zależności od rodzaju zakładu: przegrywa, zyskuje polowe stawki, lub traktowane jest jak trafienie każdego, innego numeru.
Legalna Ruletka Amerykańska online w Internecie w zaufanych kasynach potrafi dostarczyć duza dawkę emocji.

Bonusy hazardowe