Legalna Ruletka Europejska przez komputer online

Legalna Ruletka Europejska przez komputer online za bardzo nie rożni sie od wersji tradycyjnej

Ruletka europejska to jeden z najbardziej popularnych typów tej gry. Różni się od wersji amerykańskiej tym, że oprócz 36 cyfr, ma dodatkowe pole z cyfrą zero. Dodanie zera do koła wymyślonego przez francuskiego matematyka Pascala miało miejsce w XIX wieku.

Autorów zmiany – braci Blanc – posądzano o konszachty z diabłem, gdyż suma wszystkich cyfr w ruletce, dała 666 – liczbę bestii. Nic w tym dziwnego, bo zarówno dla naszych przodków, jak i dla nam współczesnych, koło od ruletki ma w sobie coś tajemniczego. Ponoć sam Pascal budując ją, studiował rachunek prawdopodobieństwa.

Dodanie zera w ruletce, spowodowało, że gracz, ma mniejszą szansę na wygraną, za to kasyno wręcz przeciwnie. Zasady gry w ruletkę europejską są niezwykle proste: najpierw gracze obstawiają zakłady, kładąc żetony na stół. Następnie krupier puszcza ,,koło fortuny’’ w ruch, w kierunku przeciwnym rzucając kulkę.

W niektórych kasynach dopuszcza się, ze gracze obstawiają zakłady, kiedy kula wciąż toczy się po kole. Koniec obstawiania zakładów następuje wraz z wypowiedzeniem słów krupiera: ,,no more bets´´, lub jego odpowiednika w języku narodowym.

Wygrywają Ci, którym udało się trafić liczbę, na którą spadła bila. W zależności od tego, ile cyfr obstawiamy, rośnie lub maleje potencjalna wygrana. Największe prawdopodobieństwo trafienia wiąże się z obstawieniem czarne/czerwone, parzyste lub nieparzyste, gdyż wynosi ono 50:50.
Legalna Ruletka Europejska przez komputer online dostępna jest w kasynach które zaprezentowaliśmy w serwisie.

Bonusy hazardowe