Legalny poker w Polsce w kasynach online i punktach naziemnych

Obecnie jak wiadomo dostępny jest legalny poker w Polsce. Gre te znajdźcie w naziemnych salonach gier hazardowych w Polsce. W Internetowych kasynach online dostepny jest także bezpieczny poker. Totalizator Sportowy otworzy polskie kasyno online w którym będzie dostępny poker dla Polaków.

Ranking kart w pokerze:

Gra poker jest grą która posiada bardzo wiele odmian. Wspólną cechą są jednak układy kart.

Najwyższy układ kart to POKER KRÓLEWSKI (Royal Flush). Składa się on z dziesiątki, waleta, damy, króla oraz asa w jednym kolorze. Jest układ który jest najbardziej porządany podczas gry.

Kolejny układ to POKER(Straight Flush), jest to drugi co do stylu układ. Składa się z on z kolejnch według wartości kart w tym samym kolorze

Kareta to układ czterech jednakowych kart, np. cztery asy, cztery szóstki itd.

Ful (Full House) to kombinacja pary i trójki.

Kolor (flush) to układ Pięciu kart w tym samym kolorze. Jeśli wystąpi więcej niż jeden kolor, wygrywa układ z wyższą kartą.

Strit (straight) to pięc kart ułożonych po kolei np. 98765. As może byc zarówno kartą wysoką jak i niską tworząc np. układy: AKQJ10 lub 5432A. Strity typu 32AKQ nie są dozwolone.
Trójka to Trzy karty tej samej wartości.

Dwie pary (two pairs) Jeśli dwóch graczy ma po dwie pary, wygrywa ten, który ma najwyższą parę. Jeśli oboje mają taką samą wysoką parę wygrywa ten, który ma wyższą drugą parę. Jeśli oboje mają po dwie takie same pary, wygrywa ten, który ma wyższą piątą kartę.

Pary (one pair) To dwie karty o takiej samej wartości. Jeśli dwóch graczy ma taką samą parę, wygrywa ten gracz, który ma wyższe pozostałe karty.

Wysoka karta (high card) to układ kart, który nie kwalifikuje się do powyższych układów, taki jak K9753 w różnych kolorach.

W internetowych kasynach gier można znaleźć następujące odmiany gier: Limit, Pot-Limit i No-Limit. Dla początkujących najlepszym wyborem jest zacząć od odmiany Limit i w razie potrzeby powoli przejść do innych wariantów gry.
Limit to rodzaj w rozgrywce pokerowej w każdej grze i każdej rundzie licytuje się określony limit podbicia, postawienia (np. 0,10 centów)
Pot-Limit W tej grze gracz może włożyć do puli maksymalnie kwotę równą tej zgromadzonej na środku stołu. Oznacza to że w każdej można postawić najwyżej tyle, ile już jest w puli.
No-Limit: to Królewska dyscyplina.
W każdym momencie gry można postawić wszystkie przez siebie posiadane żetony. Tym samym można wygrać olbrzymie pule, jak również przegrać wszystkie swoje żetony naraz.

Legalny poker w Polsce w kasynach online dostępny jest bez trudu. W naszym serwisie wykazujemy Ci miejsca w których możesz zagrac juz teraz.

Bonusy hazardowe