Obstawienie w ruletce

Obstawienie w ruletce jest dość proste.

Zasady gry w ruletkę są bardzo proste. Zadaniem gracza jest odgadniecie, na jakim polu wyląduje kulka do gry.

Zakłady obstawia się na początku, zanim krupier puści koło ruletki w ruch. W niektórych kasynach dopuszcza się obstawianie zakładów w trakcie kręcenia się koła. Trwa to jednak dopóki krupier nie rzuci hasła: ,,no more bets´´. Przypada to zazwyczaj na trzecie okrążenie kuleczki, kiedy zaczyna ona tracić swój impet.

Po tym czasie nie można już zmienić obstawionego pola. Przyjęcie zakładu polega na położeniu odpowiedniej, zależnej od naszych ambicji i preferencji, porcji żetonów na stole do gry. Stół do gry w ruletkę podzielony jest na obszary z typami zakładów. W zależności od tego, które oraz ile liczb chcemy obstawić, kładziemy żetony na odpowiadających im polach stołu.

Tak więc do wyboru masz zakład na klasyczne czerwone/czarne, parzyste nieparzyste, gdzie prawdopodobieństwo wygranej do przegranej to 1:1, lub inne znacznie trudniejsze zakłady: na jeden, lub więcej numerów.

Odmian zakładów w ruletce jest kilka, co czyni grę jeszcze bardziej wciągającą. Oczywiście im więcej liczb typujesz, tym większe prawdopodobieństwo wygranej.
Jak wiesz juz jak wyglądają zasady gry Ruletka i jak wygląda obstawienie w ruletce to możesz zagrac za darmo w kasynie online.

Bonusy hazardowe