Pole stołu do gry w ruletkę czyli stół do ruletki

Pole stołu do gry w ruletkę inaczej mówiąc stół do ruletki odpowiada typom zakładów, które możemy wnieść zanim krupier zarządzi ,,no more bets´´.

Zaczynając od lewej strony stołu do gry, znajdują się tu zakłady o najwyższym stopniu prawdopodobieństwa trafienia wygranej, czyli 1:1. Są nimi słynne czarne/czerwone (red/black), parzyste/nieparzyste (odd/even), czy first –second – gdzie wybieramy zakład na numery od 1-18, lub 19-36. Kolejne kombinacje, to column bet (kolumna), gdzie obstawiasz na 1/3 dostępnych numerów, lub zakład na 5 pierwszych numerów(five bet).

Obstawiać można również oczywiście na jedną (straight up), dwie (split bet), trzy (street bet), cztery (corner bet), lub 6 cyfr (six line bet). Dla tych ostatnich zakładów, przewidziany został prawy brzeg stołu ruletki. W zależności od tego o jak wysoką stawkę chcemy grać, oraz co według nas wypadnie, stawiamy żetony na wybranym polu. Po tym, jak kuleczka zatrzyma się, krupier zabiera przegrane zakłady, rozdając żetony, tym którzy wygrali.

Podobnie jak koło do gry, tak i stół do ruletki europejskiej rożni się od jej wariantu ze Stanów zjednoczonych obecnością dodatkowego pola 00

.stol do ruletki

Bonusy hazardowe