Reguły gry ruletka

Reguły gry ruletka sa dość proste
Ruletka to prosta i mało skomplikowana gra. Zasady, jakie obowiązują gracza są bajecznie łatwe i można je szybko zapamiętać. Dzięki temu, gra w ruletkę jest przyjemna i daje dużo satysfakcji. W grę ruletka może zagrać każdy,

nawet ten, kto niekoniecznie dobrze czuje się, jako hazardzista. Ruletka opiera się na losowości, dlatego też każdy w tej grze ma równe szanse.
Zadanie gracza jest bardzo proste. Musi on odgadnąć, w jakim miejscu zatrzyma się kulka, która porusza się po kręcącym się kole ruletki. Koło wprowadza w ruch krupier, który reprezentuje kasyno. Gra w ruletkę odbywa się, bowiem, przeciwko krupierowi, a nie przeciwko innym graczom. Krupier, do kręcącego koła, wrzuca kulkę, która po pewnym czasie traci prędkość i w pewnym momencie zatrzymuje się, w której z 37 przegród koła.
Koło do ruletki, posiada 37 pól, które zaczynają się od liczby 0. W amerykańskiej wersji, jest o jedno pole więcej, czyli 38. Zasadą gry, jest odgadnięcie, w którym z tych pól zatrzyma się kulka.
Gracze, którzy uczestniczą w grze, mają do dyspozycji żetony, którymi obstawiają swoje zakłady. Każdy z graczy otrzymuje inny kolor żetonu, tak, by nie doszło do pomyłki zakładu. W grze ruletka, może jednocześnie grać aż ośmiu graczy. Gracz obstawiają zakłady, umieszcza je na polu do grania, inaczej na stole. Ilość kombinacji zakładów jest w ruletce dość spora. Dzięki temu, gra jest przyjemna i bardzo wciągająca. Poniżej opisujemy, podstawowe zakłady w ruletce, które stanowią esencję gry. Jak poznałeś podstawowe Reguły gry ruletka to zagraj z nami.

Bonusy hazardowe