Skuteczne sposoby na wygraną w ruletkę

Czy istnieją jakiekolwiek skuteczne sposoby na wygraną w ruletkę? Pytanie zadawane przez wielu graczy.

,,Czy istnieje zloty środek na wygrywanie w ruletkę?´´, ,,Jakie liczby obstawiać, by wygrać w ruletkę?´´ to tylko niektóre z tytułów poradników na temat tej ekscytującej gry hazardowej.

Badaniami nad prawdopodobieństwem zajmuje się probabilistyka. Ale i bez skomplikowanych badan można dojść do wniosku, ze największe prawdopodobieństwo wygranej występuje przy zakładzie, w którym stosunek trafienia liczby do przegranej równa się 1:1.

Zakłady te to oczywiście sławne w ruletce czarne/czerwone (black/red), czy parzyste/nieparzyste (even/odd). Nie oznacza to jednak, ze nie można trafić jednego numeru w ruletkę. Prawdopodobieństwo jest jednak znacznie niższe, bo wynosi 1:35.

Najlepiej wypracować własną metodę gry, gdyż wygrana, lub przegrana to kwestia szczęścia. Pamiętajmy jednak, ze im wyższe prawdopodobieństwo wygranej, tym mniejsza stawka. I na odwrót, w zakładach gdzie prawdopodobieństwo trafienia jest znikome, stawka to dość pokaźna sumka.

Ważne również, by grając nie być pod wpływem alkoholu. Jak wiadomo substancja ta zaburza podejmowanie świadomych decyzji podczas gry. Zadbajmy wiec o to, by bawiąc się w ruletkę, nie wypić zbyt wielu oferowanych w kasynie drinków.
Jak masz jakieś skuteczne sposoby na wygraną w ruletkę to możesz je przetestować za darmo w naszych kasynach.

Bonusy hazardowe