Skuteczne systemy gry w ruletkę na pieniądze

Jak wiadomo skuteczne systemy gry w ruletkę na pieniądze ciekawia graczy lecz czy one istnieją?

Od początku istnienia ruletki, gracze próbują odnaleźć system, by oszukać mechanizm i częściej, oraz więcej wygrywać. Rachunek prawdopodobieństwa był również przedmiotem badan twórcy ruletki, Blaise Pascala. Słynny matematyk zainicjował badania, które dziś nazywamy probabilistyka.

Najpopularniejszą metodą obstawiania jest system Martingale. Strategia ta powstała w wieku XVIII we Francji dla gry ,,orzeł i reszka´´. Szansa na wygraną w tej grze jest równa 1:1, podobnie jak obstawienie parzystych/ nieparzystych, czy ,,black/red’’, (,,czarne/czerwone’’) w grze w ruletkę.

Zasada jest banalnie prosta. Na początku wybieramy minimalna stawkę, np. 1 EUR na wybrany kolor. W przypadku wygranej, zyskujemy 1 EUR. Jeśli gracz przegra, następna stawkę musi podwoić. Tak więc w przypadku kolejnych przegranych, nasze następne stawki będą wynosiły: 2 EUR, 4 EUR, 8 EUR itd. Za którymś razem wygramy, a kasyno podwoi nasza stawkę. Nawet długotrwale przegrywając, jedna wygrana zapewni nam wysoki zysk.

Wadą tej metody jest jednakże to, ze gracz ma skończona liczbę środków. Strategia jest wiec dobra tylko dla graczy, którzy dysponują odpowiednią ilością funduszy. Inaczej przegrywając środki, nie będziesz miał za co postawić kolejny zakład. Jak chcesz sprawdzić jakieś twoim zdaniem skuteczne systemy gry w ruletkę online w Internecie to możesz zrobić to w kasynie online które wskazujemy i nie tracić pieniędzy tylko grac za darmo.

Bonusy hazardowe