Wirtualne Keno w kasynie online

Kasyna internetowe oferują wiele przeróżnych gier hazardowych. Jedną z nich jest wirtualne Keno. Gra ta jak wiele innych gier hazardowych dużą popularność zyskała sobie właśnie dzięki Internetowi. Keno jednak jest tradycyjną grą losową znana już wiele lat na całym świecie.

W Polsce keno zostało wprowadzone dopiero w 1996 roku, przez totalizator sportowy, a nazwa jego to Multilotek. Tak właśnie zaczęła się kariera keno w Polsce. Teraz wiele kasyn internetowych oferuje keno w przeróżnych postaciach. Wybór jest naprawdę duży. Czasami zasady są troszkę zmienione, ale ogólna zasada gry jest ta sama. Zawsze należ trafić jak największą ilość cyfr. Wygrana zależy od ilości trafień i stawki.

W wirtualne Keno gra się bardzo prosto i bez dodatkowych zbędnych utrudnień. Generator losowań, działa szybko i sprawnie, dlatego wcale się nie nudzimy, a gra jest bardzo wciągająca. Polecam serdecznie grę losową Keno. Gra Keno to czysta zabawa. W keno możemy grać w kasynie internetowym jak chcemy i ile chcemy – nikt nam nic nie narzuca. To najlepszy wybór, kiedy chcemy miło spędzić czas uprawijąc hazard a nie chce nam sie wychodzić wysyłać losów Multilotka.

Bonusy hazardowe