Jak wypłacić wygraną w kasynie internetowym online?

Wygrałeś w kasynie online lub na zakładach sportowych u bukmachera, więc czas na odbiór należnej Ci nagrody. Możesz ją odebrać na kilka sposobów.

Do najczęściej preferowanych form wypłat zalicza się:

  • Czek: Wygraną kwotę możesz odebrać czekiem, który dostaniesz od listonosza z tradycyjnej Poczty. Mankamentem tej formy wypłaty jest to, iż z racji na działalność poczty, nierzadko na czek można czekać nawet kilkanaście dni. Są kasyna, które za wysyłkę czeku pobierają opłatę na znaczek w wysokości $1, jednakże przeważnie dostarczenie dla nas czeku jest darmowe. Warto zwrócić uwagę, jednak na to iż banki mogą nas obciążyć kosztami za usługę realizacji czeku.

  • Czek dostarczony przez kuriera: Jeśli chcesz, by czek został do Ciebie dostarczony szybciej, możesz skorzystać z firmy kurierskiej jak np. UPS. Firmy te działają szybko, także czek powinien pojawić się u nas do kilku dni roboczych. Za tą formę usługi, należy uiścić opłatę dla firmy kurierskiej w wysokości $30.

  • Transfer bankowy Transfer bankowy: Jeśli wybierzesz tą opcję, pieniądze dotrą do Ciebie w ciągu 4 – 5 dni roboczych. Jest to najszybsze rozwiązanie, jednakże kasyna często obciążą się opłatą za przelew. Opcja ta polecana jest graczom, którzy odbierają wysokie sumy pieniężne.

  • Konto NETeller: To przedsiębiorstwo wyemitowało swoje akcje na angielskiej giełdzie papierów wartościowych, dzięki czemu obieg pieniędzy jest tu najbezpieczniejszy. Jeśli wybierzesz tą opcję wypłat, możesz założyć własne konto u nich pod adresem www.neteller.com, którym będziesz mógł się posługiwać do uiszczenia wpłat i pobierania wypłat. Wykorzystanie konta nie jest obwarowane żadnymi dodatkowymi kosztami, a ponadto dzięki tej formie wypłat, pieniądze dostaniesz w ciągu kilku dni.

Bonusy hazardowe