Zasady gry w ruletkę

Zasady gry w ruletkę w Internecie sa dość proste

Zasady te są na tyle proste, że niemal każdy chętny do gry, jest w stanie opanować jej normy.
Słynne europejskie koło ruletki posiada 37 przedziałów z numerami, zaczynając od zera. Amerykańska wersja koła ma o jedno pole więcej, czyli 38.

W kasynie gracz ma możliwość stawiania zakładów. W grze ruletka oprócz obstawiania numerów, które są widoczne na kole ruletki gracz może obstawiać także zakłady zewnętrzne.

Rozgrywka rozpoczyna się w momencie gdy krupier wpuszcza w ruch kulkę na kręcące się koło ruletki. Kulka poruszająca się po kole ruletki może zatrzymać się w każdym z przedziałów z liczbami i na każdym kolorze.

Zadaniem gracza jest więc obstawienie w myślach gdzie kulka się zatrzyma, na jakim polu lub na jakim kolorze. Gracze stawiają swoje zakłady zgodnie z przeczuciem, lub po prostu na chybił – trafił. Możliwości obstawienia jest tak wiele, że sam ten fakt sprawia dodatkową podnietę dla gracza.

Gracz ma kilka możliwych opcji zakładów w ruletce, miedzy innymi zakłady wewnętrzne. Ten rodzaj zakładów w ruletce jest standardowy i najbardziej popularny.
Przykładem może być “straight up”, który polega na obstawieniu pojedynczego numeru w grze ruletka.
Z kolei przy zakładzie wewnętrznym zwanym “split” gracz może obstawić dwa sąsiadujące ze sobą numery.
Gracz może również postawić na numery parzyste lub nieparzyste.
Następną możliwością jest na przykład obstawienie zakładów High i Low. Są to zestawy numerów, od 1 do 18. lub też od 19 do 36. Jeżeli zaś gracz postawi swój zakład na zero, nie przyniesie mu to wygranej.

Podstawową zasadą ruletki jest to, że gracze zasiadają przy stole składającym się z dwóch części: tarczy i pola do grania. Do gry ruletka potrzebny jest przynajmniej jeden gracz, najwięcej mieści się ich ośmiu. Każdy z graczy otrzymuje inny kolor żetonów, tak by nie doszło do pomyłki w zakładach.
To o czym należy pamiętać, to fakt, że po słowach krupiera „koniec obstawiania” jakiekolwiek próby obstawiania ze strony gracza zostają zignorowane. A zwycięstwo w ruletce to przede wszystkim kwestia szczęścia. jak juz poznałeś Zasady gry w ruletkę to możesz sprawdzić swoją wiedze w kasynie online po polsku.

Bonusy hazardowe