Zasady ruletki przez komputer

Podstawowe zasady ruletki przez komputer online nie sa wcale skomplikowane.
Ruletka to jedna najbardziej ekscytujących kasynowych gier. Być może dlatego, że jest tak jakby wizualizacją prawdopodobieństwa. Tocząca się po obracającym się kole biała kulka, zatrzymuje się tam, gdzie los chciał. Zasady gry w ruletkę, są banalnie proste. Zadaniem graczy jest obstawienie numeru, który padnie.

Można obstawiać na czarne/ czerwone, parzyste/nieparzyste mając 50 % szans na wygraną, lub na pojedynczy numer tylko. Obstawiać możemy również pary, trójkę, lub więcej numerów. Wybór stawki następuje zanim krupier zakręci kołem. Czasem dozwolone jest obstawianie jeszcze w trakcie toczenia się kulki po kole, aż do momentu trzeciego okrążenia, kiedy to zaczyna zwalniać bieg. Wygrywają oczywiście ci gracze, który udało się przewidzieć prawidłowy wynik.

W zależności od tego w która z odmian ruletki gramy, koło ma 37 (ruletka europejska), lub 38 w przypadku wersji amerykańskiej. O tym, kto wygrał, bądź przegrał informuje krupier. Przegrane zakłady są zbierane ze stołu, natomiast zwycięskie oznaczane specjalnym znacznikiem.

Oczywiście, im mniej cyfr obstawiamy, tym bardziej ryzykowny jest nasz zakład. Analogicznie, im więcej cyfr, tym większe prawdopodobieństwo wygranej, lecz niższa stawka.
Jak poznałeś dokładnie zasady ruletki przez komputer w Internecie to możesz przekonać się jak gra wygląda w praktyce grajac w kasynach w wersje demonstracyjne które są za darmo.

Bonusy hazardowe